Panieński Emilii

   W kwietniu Emilka brała ślub, jej świadkowa - Kasia wraz z dziewczynami urządziły jej wieczór panieński, na którym jedną z atrakcji miała być sesja zdjęciowa. Dziewczyny wymyśliły sobie stroje w stylu PIN-UP GIRLS. Wystrojone i wymalowane porwały Emilie w sobotnie popołudnie do parku i gdy trochę się rozluźniły mogłyśmy działać!

   Każda dostała ode mnie portret. Oczywiście główną rolę grała przyszła panna młoda. Trochę portretów grupowych i improwizacji i w 1,5h miałyśmy już cały materiał. Strasznie cieszę się, że dziewczyny zaufały właśnie mnie. To sama przyjemność mieć tak przygotowane modelki.

 

Tutaj przedstawiam oczywiście tylko kawałek sesji, reszta jest dla dziewczyn (;

 

 

Później: Aleja Mam - Rodzina Staniaszczyk <<<

 

 

>>> Wcześniej: Chrzest Hani


Polecane posty:

 

OD KUCHNI

Postanowiłam napisać trochę inny post. Chce pokazać Ci jak działam na zdjęciach. Dzięki uprzejmości Justyny, która zrobiła mały backstage ostatniej sesji odkryje przed Tobą jak wygląda etap wykonywania zdjęć od kuchni.

 >>>więcej

 

OSIEMNAŚCIE

 Niektóre decyzję życiowe nie pozwoliły mi być tutaj przez 2 miesiące. Takie decyzję zwykle podejmuje się po 18tym roku życia. Bo przecież do tego momentu jest jeszcze czas na beztroską zabawę. I takiej to zabawy mogłam być częścią w zeszłym tygodniu.

>>>więcej